Kule Vinç İthalatı

KULE VİNÇ İTHALATI

Yapı inşa sektörünün vazgeçilmez elemanları arasında iş gücünden sonra en önemli enstrümanı olan kule vinç gelmektedir.

Kule vinçler önemli girdi olmasının yanı sıra maliyet ve tedarik süreci açısından da önem arz etmektedir. Fiziki yapıları gereği demonte halde tedarik edilmek zorunda kalan kule vinçler çoklu konteynerler halinde geldiğinden nakliye masrafının yanı sıra limanda oluşan ardiye, profesyonelce yönetilmeyen süreç nedeniyle oluşması muhtemel olan demuraj ve iç nakliye sürecinde gerekli organizasyonunun doğru koordine edilmemesi sebebiyle oluşacak masraflar nedeniyle mevcut maliyetin öngörülenden daha fazla oluşmasına sebep verecektir.

Sektörün önde gelen tedarikçi ve üretici firmalarına tedarik zinciri dahilinde Gümrükleme hizmeti veren firmamız Türkiye İnşaat sektörüne maliyet düşürücü çözümleri ile artı değer katmaktadır. İlk sipariş aşamasından iç nakliye organizasyonuna kadar tüm süreç sizin adınıza profesyonel kadromuz ile takip edilerek dış ticaret sürecinizi kolaylaştırıyoruz.

Unutmayın tedarik zinciri dahilinde profesyonellerle çalışmak size ve firmanıza artı değer katar. Oluşabilecek tüm riskleri bertaraf etmek, dış ticaretinize güvenle yol vermek için daima doğru kişilerden doğru bilgiyi tedarik etmek gereklidir. Daha fazla bilgi ve mevzuat danışmanlığı için iletişim Sayfamızda yer alan bilgiler aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Gümrük Müşaviri Cihan DEMİR