CNC Otomasyon Çözümleri İthalatı

CNC OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ İTHALATI

Üretim sürecinde ivme kazanan ülkemiz üretim hattı gereçlerinin tedarikinde maalesef ki halen dışa bağlı konumdadır. Bu süreçte gerekli makine ve teçhizatın yurtdışından tedarik sürecinde dikkat edilmesi ve önden hazırlık yapılması gereken birçok detay bulunmaktadır.

Hali hazırda hizmet verdiğimiz CNC OTOMASYON  ürünleri konusunda üretici konumunda olan firmaların Türkiye Distribütörleri  aracılığı ile CNC üretim makinelerinin gümrükleme hizmetini profesyonel ekibimiz aracılığı ile büyük bir titizlikle yönetiyor ülkemizin üretim hacmine artı değer katıyoruz.

Doğru ürünü doğru satıcıdan bulmak ne kadar önemliyse mevcut dış ticaret mevzuatına hakim olmakta önem arz etmektedir.

Sizlere gümrükleme hizmeti sunarken dış ticaret mevzuatı ve yararlanabileceğiniz devlet teşvikleri hakkında aktaracağımız bilgiler sayesinde maliyetlerinizi en doğru şekilde ve öngörülebilir hale getiriyoruz. Gümrükleme aşamasında firmanız adına verilen her beyandan minimum 3 yıl sorumlu olduğunuz gerçeğini göz önünde bulundurarak bugünü değil yarınınızı garanti altına alan bir hizmet anlayışı ile sizlerin yanınızdayız.

Unutmayın Uluslararası ticaretin prosedürleri yerel ticaretten çok farklıdır. İş hayatınızda her aşamada olduğu gibi gümrükleme aşamasında da profesyonel kişilerden destek almak firmanıza değer katar.

Gümrük Müşaviri – Cihan DEMİR